ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєктів регуляторних актів

 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на території  Долинської міської об’єднаної територіальної громади»

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади»

«Про транспортний податок,  який справляється на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади»

«Про встановлення ставок туристичного збору на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до вимог законів України  “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, “Про місцеве самоврядування в Україні” у відповідності до норм Податкового кодексу України з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються проєкти регуляторних актів Долинської міської ради.

Проєкти спрямовані на реалізацію державної політики з встановлення та регулювання відповідних місцевих податків та зборів, що є обов’язковими згідно з нормами Податкового кодексу України.

Підставою для розробки проєктів є Конституція України, закони України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Податковий кодекс України.

Проєкти разом з аналізом регуляторного впливу будуть оприлюднені у друкованому вигляді у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа», у мережі Інтернет на сторінці dolyna.if.ua

З текстом проєктів та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися також у Долинській міській раді, м.Долина , пр. Незалежності, 5 (каб. № 31).

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів на адресу розробника: м. Долина, пр.Незалежності, 5.

Розробник проєктів регуляторних актів «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на території  Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про транспортний податок,  який справляється на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення ставок туристичного збору на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади»»: відділ економічного аналізу, прогнозування, торгівлі, транспорту та АПК Долинської міської ради, Івано-Франківська обл., м.Долина, пр. Незалежності, 5, email: rada.dolyna.info@gmail.com.