Не паліть весну!!!

💥Суха трава горить повсюди. Невже весна для того, шоб її спалити!??
Впродовж перших весняних днів рятувальники здійснили 33 виїзди на ліквідацію пожеж залишків сухої рослинності!!!
🧯Безвідповідальність людей просто вражає! Щодня ми закликаємо населення не палити суху траву та сміття, але ж виходить, що то ми звертаємось самі до себе.
Щороку на весні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність.
🧯Звертаючи увагу на ситуацію, що склалася, рятувальники звертаються до всіх громадян:
ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель!
🧯Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо ви помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі.
🧯Іноді досить просто затоптати полум’я (ще потрібно почекати й переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з’явитися знову).
🧯Якщо пожежу не можете здолати самотужки – зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце.
Андрій Панас
Начальник Долинського РВ У ДСНС
Фото У ДСНС в Івано-Франківській області
***
Від закликів – до дій!
ПАЛІЯ ПРИТЯГНУЛИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Сьогодні, 12 квітня о 13:30 годині до рятувальників поступило повідомлення про те, що в м. Долина на вулиці Хмельницького біля АЗС «WOG» горить суха трава на відкритій території.
До місця події одразу направлено перше відділення десятої Державної пожежно-рятувальної частини. По прибутті на місце виклику встановлено, що горить суха трава на площі 50 м.кв.
Також, зі слів очевидців, рятувальники спільно із Сектором оперативного реагування та працівниками поліції встановили особу винуватця даної пожежі, якого притягнено до адміністративної відповідальності інспектором Сектору оперативного реагування Долинської міської ради.
Тому, перш, ніж кинути сірник на суху траву й листя, подумайте про відповідальність. А вона не забариться!
Фото, відео, інформація надані рятувальниками