Хвороби легше попередити, ніж їх лікувати!

Таке гасло у працівників  Долинського відділу Калуського районного відділу Державної установи  «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб». Нашими працівниками щоденно проводиться санітарно-розє’яснювальна робота серед населення із розповсюдженням друкованих поліграфічних матеріалів щодо профілактики гострих кишкових захворювань в місцях проживання внутрішньо переміщених осіб,  в місцях харчування великої кількості людей. Адже дотримання простих правил, а саме:

  • чистий посуд
  • чиста вода
  • чисте приміщення
  • прості гігієнічні правила для персоналу
  • роздільне використання та зберігання харчових продуктів та інвентарю зможуть запобігти потраплянню на лікарняні ліжка!

Проводиться активна просвітницька робота також  щодо необхідності проведення вакцинації дітям проти поліомієліту та вакцинації від СOVID-19.

Перебіг хвороби СOVID-19 може супроводжуватись великою кількістю ускладнень і навіть призвести до смерті. А поліомієліт може загрожувати величезній кількості невакцинованих або не повністю вакцинованих дітей невиліковним паралічем і навіть смертю  протягом кількох годин.

Зробімо сьогодні вашій дитині щеплення від поліомієліту! Це стандартні процедури, які захищають наші життя від смертельно небезпечної хвороби.

А вакцинація  від COVID – 19 допоможе вам виробити імунітет до вірусу.

 

 

 Т.в.о. начальника Долинського відділу

 Калуського районного відділу

 ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ»                                             Юліана Коник