Детальна інформація про механізм зміни виборчої адреси

“Як відомо, 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Вперше в своїх громадах зможуть проголосувати внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти, інші, мобільні в межах країни виборці. Також матимуть можливість обирати органи місцевого самоврядування ті громадяни, які не мають виборчої адреси через відсутність зареєстрованого місця проживання, – наголошує у листі-зверненні до голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» Тетяна Дурнєва.

Це стало можливим завдяки ухваленню наприкінці минулого року Виборчого кодексу та постановам ЦВК. Ці документи максимально лібералізували  всі відповідні процедури, наблизивши їх до конституційних норм, згідно з якими право голосу є у кожного громадянина України, який досяг 18-річного віку та не визнаний судом недієздатними.

Однак не всі громадяни, які належать до вказаних груп, обізнані із самим фактом можливості взяти участь у виборах шляхом голосування, не знають про часові рамки, коли можна змінити, або визначити виборчу адресу.  

Важливо  поширення цієї суспільно важливої, роз’яснювальної інформації, аби виборці знали про свої права і, найголовніше, про процедурні особливості їхньої реалізації!”

Детальна інформація про механізм зміни виборчої адреси на сайті організації:

https://www.vplyv.org.ua/archives/5131                                                                                                                                                                    ’ ;

Відео – соціальна реклама:

https://www.youtube.com/channel/UCf7edjEY8lNtgRUzL0jOaUw

Також Тетяна Дурнєва зазначила: “Ми готові надати інформаційні плакати та листівки для поширення в регіоні. Для цього треба надіслати запит на адресу grupa.vplyvu@gmail.com, зазначити регіон, кількість Примірників, номер Нової пошти і контактні дані отримувача”.