Бережіть ліс від вогню!

Долинщина, особливо гірська її частина, улітку стають справжньою меккою для туристів, поціновувачів якісного, емоційно насиченого, фізично корисного відпочинку. Наш край і справді унікальний.

Тут, на порівняно невеликій території, сконцентровані всі принади і чари, якими так щедро обдарувала людей природа: надзвичайної краси Карпатські гори, галасливі водоспади, луки, сповнені різнобарвних квітів, смарагдові хвилі смерекових лісів. У суху та спекотну погоду саме на наші ліси, на жаль, чатує найбільша небезпека. Улітку хочеться відпочити, сховавшись від пекучого сонця, на лісовій галявині. Часто такі «вилазки» на природу мають погані наслідки, з якими доводиться боротися рятувальникам. Адже, як показує практика, залишені недогашеними багаття, кинуті недопалки призводять до знищення вогнем чималих площ зелених насаджень, загибелі флори та фауни. Лісові пожежі спопеляють дерева і чагарники, заготовлену на переробку деревину.

Пам’ятайте: розводити багаття можна тільки у безвітряну погоду і на відстані, не меншій за 15 метрів від будівель чи споруд; не залишайте вогнища без нагляду; не покидайте місце відпочинку, не переконавшись, що вогонь погашений; не кидайте недопалки!

Андрій ПАНАС
Начальник Долинського РВ У ДСНС