Відбудуться громадські слухання: 27 грудня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для реконструкції будівлі санаторію-профілакторію під багатоквартирний житловий будинок по вул. Котляревського,23 в м. Долина

 Івано-Франківської області.

 Місце знаходження:

Земельна ділянка площею 0,3294 га  знаходиться по вул. Котляревського, в східній  частині міста Долини Івано-Франківської області.

Рельєф ділянки спокійний, з ухилом в південному напрямку. Перепад відміток висот – в межах 1,0 м. На даний час на ділянці знаходиться будівля санаторію-профілакторію, яка  проектується під багатоквартирний житловий будинок.

Ділянка межує:  на півночі – з землями міської ради (вул. Котляревського), на півдні – з землями міської ради (міські неужитки), на сході – з землями міської ради (проїзд), на заході – із з землями міської ради (паркова зона).

Пропозиції:

Детальним планом території пропонується реконструкція будівлі санаторію-профілакторію під багатоквартирний житловий будинок та проведення благоустрою земельної ділянки. Заїзд на ділянку відбуватиметься з вул. Котляревського.

http://rada.dolyna.info/doc/rozporyadzhennya/pro-provedennya-hromadskyh-sluhan-pro-rozhlyad-detalnoho-planu-terytoriji-34/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *