Відбудуться громадські слухання: 25 червня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва магазину з кафетерієм»

по вул. Хмельницького, 127 в м. Долина

Виконано згідно рішення міської ради від 12.04.2018. № 1152-37/2018 «Про детальний план території по вул. Хмельницького, 127 в м. Долина»

Місце знаходження: Територія площею 0,1000 га знаходиться по вул. Хмельницького,127 в західній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Ділянка межує з півдня із землями особистого сільськогосподарського призначення, зі сходу і заходу з існуючими житловими будівлями, з півночі – з вул. Хмельницького.

На даний момент на земельній ділянці знаходиться торговий павільйон.

Пропозиції:

Даним проектом – детальним планом території передбачається  будівництво магазину з кафетерієм, благоустрій території, влаштування твердого покриття запроектованих транспортних і пішохідних шляхів. Доступ до території проектування здійснюється з існуючої вулиці Хмельницького проектним під’їздом в межах червоних ліній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *