Відбудуться громадські слухання: 11 вересня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для реконструкції спортивного павільйону

по вул. Степана Бандери, 1б, в м. Долина

Виконано згідно рішення міської ради від 30.05.2018. № 1214-38/2018 «Про детальний план території по вул. Степана Бандери, 1б в м. Долина».

Місце знаходження:

Територія площею 5,6466 га на якій розташований існуючий спортивний павільйон по вул. Степана Бандери, 1б, в західній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Ділянка межує з територією комунальної власності та територією зелених насаджень загального користування.

На даний момент земельна ділянка знаходиться в комунальній власності.

Пропозиції:

Даним проектом для для реконструкції спортивного павільйону по вул. Степана Бандери, 1б, передбачаються на визначеній території побудувати приміщення адмін. будівлі:

Параметри будівлі по зовнішньому контуру: 16 м × 42 м.

Площа по зовнішньому контуру забудови – 672 м².

На території наявні 2 футбольні поля, бігова доріжка, глядацькі трибуни, територія для занять легковою атлетикою. По проекту пропонується на території розмістити майданчики для пляжного та паркового волейболу, універсальний майданчик для ігрових видів спорту, майданчик для силових видів спорту, скейт парк, дитячий майданчик, доріжка для бігу на лижах, вело парковка та пункт прокату велосипедів.

До спортивного павільйону передбачається оновити підхід твердим покриттям – пішохідною бруківкою та влаштувати благоустрій існуючої території.

розпорядження

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *