Відбудуться громадські слухання: 04 жовтня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

Детальний план території для реконструкції нежилого приміщення під виробничо-складські приміщення по вул. Промислова, 5 в м. Долина

 Виконано згідно рішення міської ради від 27.06.2018 №1277-39/2018.

Місце знаходження: Територія площею 0,425 га на якій розташована існуюча будівля знаходиться по вул. Промислова, 5, в північній частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Ділянка межує з півночі з будівлями «Долининафтогаз», з півдня з кафе «Брати» та мотелем «Мішель», з заходу з садибною забудовою, зі сходу з територією зелених насаджень.

Пропозиції: Даним проектом по вул. Промислова, 5, передбачаються на визначеній території провести реконструкцію існуючої будівлі з добудовою під виробничі приміщення:

Параметри добудови по зовнішньому контуру: 20× 13,5  м.

Висота добудови у верхній точці – 4,0  м.

Площа по зовнішньому контуру забудови – 265 м².

Загальна площа будівлі по зовнішньому контуру (з добудовою) – 760 м².

По проекту пропонується добудувати приміщення під виробництво площею 265 м². Влаштувати односкатний дах з бітумної черепиці, влаштувавши  перекриття по металевих балках з утепленням, дах по дерев’яних кроквах. Горище технічне не експлуатоване. На покрівлі пропонується влаштувати систему водовідведення дощових вод, стіни влаштувати з сандвіч панелей.

До будівлі передбачається оновити під’їзд твердим покриттям – пішохідною бруківкою та влаштувати благоустрій існуючої території.

Детальний план території

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *