Ювілейна мандрівка «Променя»

В листопаді Долинський народний фотоклуб «Промінь» святкуватиме 10-у річницю своєї діяльності. З цієї нагоди напередодні учасники фотоклубу організували пленер.

Хоч пленери і відбувалися раніше, але вперше фото-відпочинок практикували за межами нашого міста. За підтримки Долинської міської ради учасники фотоклубу мали змогу провести пленер у м. Кам’янці-Подільському на міжнародному Фестивалі повітряних куль.

Отож подія, яка відбулася 23-24 вересня, стала продовженням цікавого формату творчих зустрічей для фотографів. Це можливість вникнути в усі тонкощі творчої праці, зрозуміти на якому етапі ти, як фотограф, перебуваєш, це унікальна нагода попрацювати і перейняти досвід та чудово провести час у колі однодумців.

Отож, фотопленер минув у дружній атмосфері та був насичений яскравими творчими подіями. В ці дні фотоклубівці могли через фотооб’єктиви зафіксувати пошуки напрямів вітру, наповнення кулі газом, рух повітроплавальних екіпажів у повітрі, а також захід і світанок над однією з найкращих фортець України.

Сьогодні фотографами клубу здійснюється підготовка та підбір клубної колекції фотографій для участі в щорічній звітній виставці в Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття в м. Івано-Франківську. Це дасть змогу представити нові кращі світлини широкому колу глядачів та проявити творчий потенціал кожного учасника. Багато цікавих ідей та починань ще чекають свого утвердження та реалізації. Плани і задуми, які вдалося втілити в життя напередодні 10-ої річниці діяльності фотоклубу, матимуть врожайне продовження в майбутньому.

Надія Шмаль