Вже найближчим часом: повідомляємо, анонсуємо, запрошуємо

КАЛЕНДАР ПОДІЙ І ДАТ

20 жовтня – День працівників харчової промисловості, Міжнародний день кухаря і кулінара

24 жовтня – Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

АНОНСУЄМО

20 жовтня – святковий концерт народного артиста України  Івана Поповича. Міський Будинок культури, початок о 18 годині.

Шлягери Івана Поповича давно входять до Золотого фонду української естради. Знайшовши прекрасний баланс між народними мотивами і поп-музикою, він уже багато років користується заслуженою любов’ю слухачів. Популярність Івана Поповича не обмежується Україною. Співак виступав з гастролями в Бразилії, Греції, Індії, Італії, Канаді, США та інших країнах. У 2017 році народний артист України записав разом з популярним співаком DZIDZIO пісню «Розлук не буде». Хіти Івана Поповича: «Золото Карпат», «Закарпаття моє», «Гуцулянка», «Жменька рідної землі», «Там, за горами», «Весільний розмай», «Поїзд кохання», «Іванка-Горянка», «Марічка-чічка», «Стожари».

 

до 30 жовтня у краєзнавчому музеї “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів триватиме фотовиставка “Моя Долина”.  ЇЇ відкрили в рамках святкування Дня міста на Медовій алеї. Експозиція сформована з цікавих та неповторних світлин міста та його околиць. Виставку також прикрасили портретні образи людей та дітей.

У фотовиставці «Моя Долина» представлено 18 авторів (котрі подали свої роботи до музею) та понад 60 робіт.

до 10 листопада в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів триває  перша персональна виставка художніх малюнків школярки Світлани Андрусишин – випускниці Болехівської дитячої школи мистецтв.

Виставка «Світ моїх думок» налічує 20 робіт та виконана гуашевими фарбами на картоні. Тематика творів різноманітна: пори року та дня, квіти, пейзажі, портрети тощо.

Гостинно запрошуємо і чекаємо Вас!