Віче з нагоди 6-ої річниці Революції Гідності

Сьогодні відзначаємо в молитві і спомині разом з великим християнським святом Собору Архистратига Михайла державотворчий День Гідності і Свободи.
З цієї нагоди біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, що на Майдані Січових Стрільців, за участю духовенства, учасників Майдану та воїнів-захисників, представників влади, керівників підприємств, установ, громадських організацій, вчителів та учнів шкіл, жителів міста й довколишніх населених пунктів відбулось пам’ятне віче.

Слово до громади від секретаря Долинської ОТГ Віктора ГошиликаЗахід розпочався зі спільного виконання Державного Гімну “Ще не вмерла України”. Після покладання до підніжжя монументу живих квітів і засвічених лампадок, хвилиною мовчання присутні згадали тих, хто відійшов у засвіти.Священики о. Василь Витвицький і о. Василь Курус відслужили за Героями Небесної Сотні та загиблими на Сході України поминальну панахиду
Священики о. Василь Витвицький і о. Василь Курус відслужили за Героями Небесної Сотні та загиблими на Сході України поминальну панахиду.
Своє слово про події шестирічної давнини сказали заступник голови Долинської РДА Михайло Дидяк та секретар Долинської ОТГ Віктор Гошилик.
З тематичними пісенними творами на віче виступили вокальні колективи. У виконанні народного аматорського чоловічого вокального ансамблю “Байрак” ЦКіД (керівник – заслужений працівник культури України Ярослав Шершень) прозвучали пісні “Коли ви вмирали” та “Сини, сини”. А вокальний ансамбль “Оксамит” клубу Слободи -Долинської (керівник Ірина дорош) виконав пісні “Не твоя війна” і “Над землею тумани”.
На завершення віче ведуча Галина Курус подякувала всім за присутність, побажала злагоди й миру та запросила у народний дім “Просвіта” на перегляд хроніко-документальних фільмів про дні Революції Гідності.
Школярі міських шкіл несуть до підніжжя монументу лампадки…Герої, воїни, волонтери, добровольці-захисники нехай живуть у наших серцях. Пам’ятаймо і шануймо всі ми тих, хто боровся і бореться за гідність і свободу незалежної, вільної, європейської України!