Триває прийом робіт на фотоконкурс «Весела копиця» 2020!

Фотографи та фотолюбителі! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Міжнародному сатирично-гумористичному фотоконкурсі «Весела копиця» – 2020!

Долинська міська рада, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, Долинський народний фотоклуб «Промінь», «Гільдія Галицьких Гумористів» запрошують всіх охочих реалізувати свої творчі здібності у стилі сатири та гумору.

Фотопроект започатковано з метою пропаганди класичної спадщини українського гумору та сатири через фотографію. Фотоконкурс дає можливість любителям фотографії реалізувати свої творчі та професійні здібності, сприяє налагодженню співпраці та обміну досвідом між фотографами, розкриває творчий потенціал кожного з учасників.

Подавайте роботи до 31 травня 2020 р. у номінаціях «жанр», «портрет», «вільна тема». Конкурс відбувається під патронатом Національної спілки фотохудожників України і передбачає нагородження переможців медалями (золота, срібна, бронзова) та дипломами (І, ІІ, ІІІ ступеня), а також цінними подарунками.

Кращі роботи експонуватимуться в залах Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів та на його офіційному сайті в період з липня до серпня 2020 року.

Положення з детальною інформацією та заявкою на участь шукайте на офіційній сторінці Національної спілки фотохудожників України у мережі Facebook та на офіційному сайті Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» http://museum.dolyna.info.

Контакти:
77503, м. Долина,
вул. Чорновола, 2а
краєзнавчий музей «Бойківщина»
Тетяни і Омеляна Антоновичів
тел.:03477-2-79-00