Святочна громадо, дорогі долиняни, шановні краяни!

Достойно завершуємо насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями 2019 рік. Він подарував мені особисто і нам всім разом, радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

У липні ми об’єдналися  в одну територіальну громаду і за цей короткий час вдалось втілити  багато господарчих задумів у місті. І що не менш важливо,– в селах, котрі приєдналися  до Долини як центру громади, успішно вирішити низку проблем,  котрі не вирішувались впродовж багатьох років. А ще – закласти у Стратегічний план наступних  трьох років життєво важливі проєкти і впевнено обрати пріоритети до подальшого розвитку нашої інфраструктури й економіки.

У переддень Нового 2020 року хочу подякувати тим, хто захищає нашу Державу, хто розбудовує своїми руками, своїми знаннями й талантами нашу Долину,  хто вболіває за  нашу Громаду!

Я бажаю Вам насамперед  миру, злагоди, добробуту, а головне – віри. Віри в себе, у своїх рідних, побратимів, сусідів, односельчан, в міць нашої України. Віри в те, що будь-яке добре починання, котре від щирого серця,– буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями примножимо  його сторицею.

Нехай рік прийдешній буде нам сприятливим для втілення всіх планів, намірів,  ідей на користь територіальної громади, принесе стабільність, благополуччя, добробут і продовжить зміни на краще.

Увійдімо у Новий, 2020 рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, бадьорого настрою і життєвої наснаги!

Від щирого серця, – голова Долинської ОТГ Володимир ГАРАЗД