Сприятливий для робіт осінній період максимально використають з користю

Міський голова Володимир Гаразд провів щотижневу нараду з керівниками комунальних підприємств та очільниками сільських громад, під час якої обговорили багато питань господарського характеру як міста, так і кожного населеного пункту окремо.

Господарський рік прямує до завершення. Тож керівники та в.о. старост намагаються сприятливий для робіт осінній період максимально використати з користю. Так, у селах  Долинської ОТГ  розпочали вивіз побутового сміття та впорядковують території, на яких згодом планують  поліпшення  благоустрою. З цією метою планується візит спеціалістів до сіл, щоб докладніше вивчити ці питання та в разі потреби, провести інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Під час наради було детально обговорено питання проведення ремонту найбільш проблемних ділянок доріг по селах ОТГ, який розпочнеться найближчим часом в рамках коштів, одержаних із державного бюджету. Робоча група отримала  від Володимира Гаразда доручення оперативно провести об’їзди сіл із залученням підрядних організацій – переможців тендерних закупівель з метою огляду об’єктів та уточнення об’ємів подальших робіт.

Під пильною увагою  очільника ОТГ перебуває функціонування  закладів дошкільної освіти нашої громади, зокрема, насамперед керівники комунальних підприємств спільно із завідувачами закладів дбають про безпеку дошкільнят. Багатою буде осіння пора на культурно-мистецькі заходи. Активно готуються організатори фестивалю «Весела копиця» до святкування і прийому в нашому місті відомих іноземних карикатуристів. Як ми уже повідомляли раніше, планується змістовна, цікава та різноманітна програма. Одночасно в місті буде триватиме осіння ярмарка «Органік Фест», який проводиться щорічно.