Потурбувались про  «Рідну школу»

Недавно ми вже розповідали про те, що розпочалась капітальна заміна покрівлі даху колишньої будівлі «Рідної школи», яка знаходиться в історичній частині Долини.

Свого часу в «Рідній школі» початкову освіту здобули дітки з Долини та околиць, багато з них стали відомими людьми. Там, зокрема, навчались Почесні громадяни Долини Кардинал Мирослав Іван Любачівський, Омелян Антонович, Володимир Горбовий.

З часом приміщення зазнало руйнувань. Критичний момент для мешканців наступив тоді, коли під час рясних дощів в кімнатах доводилось ходити в дощовиках та гумових чоботях. Першим ділом жителі оселі поквапились по пораду і допомогу до міського голови Володимира Гаразда.

«Дякуємо міському голові та всім, хто своєю працею і зусиллями допоміг вирішити багаторічну проблему», – кажуть мешканці будинку. Зізнаються: спочатку думали, що їхній біді не зарадить ніхто. І раптом незчулись, як на подвір’я прийшли робітники і одразу взялись до роботи.

«Дах перекрили і вже нам ніякі дощі не страшні», – радіє жителька будинку Катерина Михайлівна.

Зазначимо, що виконання робіт, яке курує КП «управління капітального майна» Долинської міської ради, проводилось на умовах співфінансування. Дах підрядники перекрили якісно, добротно, встановили снігоутримувачі. Роботи завершить встановленням ринв водозливної системи.