Натхненно творить «Промінь» історію в світлинах

В ці різдвяні дні учасники Долинського народного фотоклубу «Промінь» розпочали плідну працю над формуванням нового фотокаталогу та створенням спільної фотографії.

На засідання фотоклубу було обговорено багато актуальних питань щодо відбору світлин,котрі  увійдуть до каталогу «Долина в променях 2019», та чиї авторські фото потраплять цього року на титульні сторінки видання. У такій творчій атмосфері і зародилась думка, якою ж має бути спільна світлина фотоклубівців. Це наштовхнуло нас на цікаву ідею, втілення якої стане справжнім сюрпризом для прихильників клубу.

Один з творчих моментів учасників фотоклубу "Промінь"Яскрава енергетика, невичерпний потенціал та позитивний настрій – це саме ті елементи, які завжди допомагають колективу фотоклубу в творчих пошуках та здійсненні своїх задумів.

На порозі десятилітнього ювілею фотоклубу «Промінь» черговий фотокаталог «Долина в променях 2019» – це новий погляд на наше місто, природу його околиць та людей, всього, що є його сутністю і душею. Це особистий погляд мистців-фотографів на прості, звичайні, інколи буденні речі, перетворення їх на художні фотокартини.

Стежте за нашими новинами. Вже невдовзі ми повідомимо вам про вихід та презентацію анонсованого каталогу «Долина в променях 2019»!

Надія Шмаль