На порядку денному – підготовка до опалювального сезону, ремонти доріг, освітлення вулиць

Міський голова Володимир Гаразд провів щотижневу нараду з керівниками комунальних підприємств та очільниками сільських громад. Серед важливих питань першочергово обговорили питання підготовки  закладів дошкільної освіти та  будівель міста до опалювального сезону. З цією метою  сформовано ряд завдань на наступні 7 днів. Серед них: підготовка й погодження проектно-кошторисної документації, ряд експертиз. Заздалегідь підготовлені угоди планують підписати до кінця цього тижня.

Не менш актуальним є вирішення питання стосовно ремонту дорожнього покриття у місті та в селах Долинської ОТГ. Недавно були оголошені тендерні пропозиції, відтак – вже визначили переможців. Наразі очікується укладання угод з виконавцями.

У місті триває заміна ламп вуличного освітлення. Не оминуть увагою й сільські громади, де проблем з освітленням вулиць і електропостачанням за десятки років назбиралося  дуже багато.

Триває всестороннє оновлення міського Будинку культури. Заклад стає все багатшим на культурно-мистецькі події, концерти, масові заходи. Дивуватиме впродовж вересня змістовними виставками, експозиціями, зустрічами й краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів. Тривають, опікувані музеєм, розкопки на горі Знесіння, є цікаві знахідки археологів, дослідження, про які повідомимо згодом.

Сподіваємось, що жовтнева пора буде сприятливою для всіх запланованих господарчих робіт.