Із засідання виконавчого комітету

Під головуванням міського голови Володимира Гаразда відбулось засідання виконавчого комітету Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади. Члени виконавчого комітету заслухали 18 питань.

Розпочали засідання з доповіді про стан виконавської дисципліни по роботі із зверненнями громадян в міській раді. Важливим було обговорення питання про технічний стан дитячих та ігрових майданчиків на території ОТГ.

Низка питань, що затвердили члени виконкому, стосувалися Центру надання адміністративних послуг Долинської міської ради, зокрема, затвердження зразка та опису іменної печатки адміністратора та доповнення реєстру адміністративних послуг послугами, що надаються управлінням соціального захисту населення Долинської РДА через центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради.

Члени виконавчого комітету розглянули та затвердили тариф на виробництво теплової енергії. Ряд питань стосувалися закріплення приміщення за управліннями Долинської міської ради. Не менш важливими були питання стосовно переведення квартири під житловий будинок, газифікацію житлових будинків та про демонтаж огорожі.

Також виконком прийняв рішення з житлових питань, з оренди комунального майна та інші. Заслухали члени виконкому інформацію про представлення до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Члени виконавчого комітету працювали, як завжди, в діловій атмосфері, активно і результативно.