Із сесійної зали

В злагодженій та конструктивній діловій  атмосфері відбулась третя сесія Долинської міської ради Долинської міської об’єднаної територіальної громади.

Проводив засідання міський голова Володимир Гаразд. Взяли участь також начальники відділів, в.о. старост Долинської міської ОТГ, керівники підприємств, організацій, установ міста та ін.

Спочатку присутні заслухали начальника слідчого відділу управління ГУ НП по розслідуванню ДТП в Івано-Франківській області Любомира Маланчин. На засідання слідчого запросили, оскільки депутати хотіли дізнатись інформацію про хід розслідування резонансного ДТП на автодорозі Н-10 Стрий-Чернівці-Мамалига, що трапилася 10.07.2019року. В присутніх було  багато запитань, тож на всі запитання слідчий давав вичерпні відповіді.

Далі депутати заслухали інформацію про використання комунального майна міста Долинською центральною районною лікарнею. Доповідав з даного питання головний лікар закладу Мирослав Вакалюк.

Депутати голосують за кандидатури претендентів на відзнакиТрадиційно, під час наступної, урочистої сесії, присвяченій Дню незалежності та Дню міста, відбувається щорічне нагородження почесних громадян у різних номінаціях. Тож, голосування за номінантів відбулось цього пленарного засідання. Згідно результатів таємного голосування, рішенням сесії громадянам присвоєно такі звання: «Почесний громадянин міста Долина» – художнику, митцю, педагогу Івану Гуралевичу (посмертно), громадсько-політичному діячу, почесному голові районної організації ВУТ «Просвіта», члену Національної спілки краєзнавців України Степану Янковському, учасникам бойових дій Зоряну Білінському та Руслану Черналевському (посмертно). Відзнаку «За заслуги перед містом Долина» присвоєно учасникам АТО, активним громадським діячам Андрію Ничу та Юрію Даниліву.

Наступне голосування стосувалось визначення кандидатів для присвоєння відзнаки міста Долини «Орден імені Мирослава Антоновича». Отже, за підсумками таємного голосування, за особистий внесок у відродження та розвиток професійного мистецтва, літератури та творчості відзначили відомого  українського композитора, аранжувальника, педагога Володимира Домшинського.

Після голосування, депутати злагоджено перейшли до питань порядку денного. Про внесення змін до програми діяльності КЗ «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» інформував директор закладу Святослав Димид.

З метою посилення участі громади у розвитку територіальних громад, підвищення відповідальності жителів за його розвиток та збереження інфраструктури, активної участі та залучення громадян до визначення пріоритетних напрямків та розвитку та вирішення важливих проблем ОТГ, відповідно до прийнятого напередодні Положення про Громадський бюджет Долинської ОТГ, депутати проголосували за програму «Громадський бюджет Долинської ОТГ на 2020 рік. Ця програма передбачає виконання впродовж 2020 року проектів, відібраних для реалізації шляхом голосування на сайті у 2019 році. Тож, громади міста та сіл  мають ще одну чудову можливість взяти участь у конкурсі, тим самим отримати значну фінансову підтримку для вирішення першочергових завдань та пріоритетних цілей.

Заслухали присутні інформацію про виконання бюджету Солуківської сільської ради за 1 півріччя 2019 року. Ряд змін було внесено до рішень міської ради та Малотур’янської, Солуківської сільських рад. Стосувались вони бюджетів на 2019 рік.

З подячним словом - мама почесного громадянина Долини світлої пам'яті Зоряна БілінськогоГромада активно розвивається, тож саме час подбати про розвиток туризму та збереження чистоти довкілля. З цією метою депутати заслухали та затвердили  чотири  проекти, які братимуть участь у десятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Серед інших питань порядку денного були такі, що стосувались надання дозволу на придбання нерухомого майна та про утворення аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації.

Під час засідання йшлося також про надання одноразової грошової виплати тим жителям, які вкрай потребують допомоги.

Відтак, депутати розглянули блоки земельних та містобудівних питань. Підсумували сесію питання різного.

Загалом, під час третьої сесії розглянули 50 питань порядку денного, не підтримали – 6 , зняли з розгляду – 1, прийняли 43 рішення.

Відвідуваність депутатів
Долинської міської ради ОТГ сьомого скликання

Рейтинг
відвідуваності
Прізвище, ім’я по
батькові депутата
3 сесія
(20.08.2019р.)
Разом
(із 3 засідань)
1-23 Бакаляр Я. В. ٧ 3
1-23 Бойків В.Т. ٧ 3
1-23 Бондаренко І.Г. ٧ 3
1-23 Гаразд М.С. ٧ 3
1-23 Горошко О.А. ٧ 3
1-23 Гошилик В.І. ٧ 3
1-23 Григорський В.В. ٧ 3
1-23 Диндин Н.Т. ٧ 3
1-23 Кондрин І.М. ٧ 3
1-23 Копчак В.О. ٧ 3
1-23 Кос О.В. ٧ 3
1-23 Кравчук О.Б. ٧ 3
1-23 Лютак М.П. ٧ 3
1-23 Михнич Р.В. ٧ 3
1-23 Мостовий Я.М. ٧ 3
1-23 Немец О.П. ٧ 3
1-23 Оглабяк Т.І. ٧ 3
1-23 Сокирко В.Р. ٧ 3
1-23 Сопуляк О.Ю. ٧ 3
1-23 Троян О.В. ٧ 3
1-23 Турілов О. М. ٧ 3
1-23 Шевченко А.В. ٧ 3
1-23 Юрків З.І. ٧ 3
24-33 Васько А.І. 2
24-33 Петрушко В.Д. 2
24-33 Скрипник В.Б. 2
24-33 Смолій В.В. 2
24-33 Мостовий В.М. 2
24-33 Дупляк А.І. 2
24-33 Бойчук А.І. 2
24-33 Яциняк Є.Я. 2
24-33 Маївський А.С. ٧ 2
24-33 Мякуш О.І. ٧ 2
34 Сенько Я.Р. 1
Всього 25