Дорогі долиняни й гості міста, святочна громадо!

23 серпня минає 28 років Державному Прапору, 24 серпня – Незалежній Україні, 25 серпня – виповнюється 1040 років нашій рідній Долині.

Радісні під благословенням синьо-жовтих знамен, та водночас щемливі ці урочисті події. Адже доля нашої, віками й поколіннями омріяної держави, й літопис сивочолого й поважного рідного міста – це і успішні здобутки, і непоправні втрати, це також повсякчасне старання, щире завзяття, самовіддана жертовність і нелегка праця кожного небайдужого громадянина.

Не забуваймо ні на мить, що будувати майбутнє країни, міста, громади – це велика для нас усіх честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями, перед дітьми, онуками, правнуками.

Пам’ятаймо про героїчний чин предків, які вибороли нашу Незалежність. Уклін і шана будівничим та захисникам. Незгасима пам’ять Героям, полеглим в боротьбі за Україну!

Нехай мир і злагода панують у нашій спільній світлиці. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту й щастя. Нехай кожен день додає енергії, наснаги та впевненості.

Зі святом, дорога ненько-Україно, з іменинами, рідна Долино!

З найщирішими побажаннями, міський голова Долини Володимир ГАРАЗД