Дорогі  долиняни, святочна громадо!

Щиро вітаю Вас з одним із найзначиміших християнських  свят – Різдвом  Івана Хрестителя.

“Як назвемо тебе, пророче? – запитуємо  в церковних піснеспівах, – Чи ангелом? Чи апостолом? Чи мучеником? Ангелом, бо жив, наче безтілесний, апостолом – бо ти навчав усі народи, мучеником – бо твою голову відсікли за Христа”.

Берімо ж собі за  щоденний приклад з цього великого святого пророка-лідера  наслідувати його любов, жертовність, самопосвяту й вірність Христові.   Він в ріці Йордані охрестив  Ісуса, Сина Божого,  кажучи: “Я хрещу вас водою на покаяння, але Той, що йде за мною… хреститиме вас Духом святим і вогнем”. Тому  невипадково  на Різдво Івана Хрестителя «сонце у воді купається», а «вогонь не обпікає, а зігріває».  Бо нема нічого неможливого для  Всевишнього. А непохитна віра,  щира молитва і  життя за християнськими  заповідями  дають  очищення й силу, оберігають і захищають.

Висловлюю щирі вітання з днем Ангела Іванам та Іванкам. Нехай Небесний Захисник завжди Вас оберігає та  допомагає в  усіх справах – домашніх і робочих, щоб всі починання були втілені в життя, завжди супроводжували процвітання і успіх.

Хочу в цей радісний святковий день побажати  Вам, святочна  громадо, побільше сонячних днів, радості в житті й любові до ближніх. Миру і спокою  Україні, добробуту, злагоди – кожній  оселі.

Нехай Іван Хреститель у цей день прийде так само, як прийшов щоб охрестити  Ісуса в Йордані,  до наших  душ  і підготує наш розум, наше серце, наші думки до  щирої праці, чистих помислів і добрих справ на благо  рідного міста  й громади!

 З повагою,  міський голова Долини Володимир Гаразд