Час лідерських підсумків

Травень… місяць очікувань… переживань і сподівань – промайнув, залишивши про себе тільки спомин. Юні лідери учнівського самоврядування на цей час взяли тайм-аут. І тому підсумкове заняття запланували на початок червня. Частково вляглися пристрасті, більшість старшокласників визначилися і тому учасники Долинської районної школи лідерів зібралися, щоб підвести підсумки навчального року, що минає, визначити всі плюси і мінуси роботи лідерів, накреслити перспективи на майбутнє.

Аналізуючи роботу вихованців Школи лідерів, її куратор Василь Королюк вказав на недоліки в роботі: надмірна пасивність активу школи, відсутність ініціатив з боку більшості учасників школи. Однак в цілому робота Районної школи лідерів заслуговує на увагу, а підтвердженням цьому є творчі ініціативи лідерів учнівського самоврядування Долинщини, які були підтримані лідерами області. Це зокрема флешмоб  «З колядою у серці», поетична естафета «Із Шевченком у серці – з «Кобзарем» в руках» та заходи відпочинкового характеру.

Діяльність Долинської районної школи лідерів завжди перебуває у полі зору владних структур і отримує належну фінансову допомогу з боку влади міста та району. Сьогодні привітати юних лідерів прийшли: міський голова Долини Володимир Гаразд, начальник управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА Тарас Король та начальник відділу освіти міста Долини Володимир Сподар.

Зокрема, Володимир Гаразд розкрив перспективи співпраці міської влади та лідерів учнівського самоврядування Долинщини, пообіцявши всесторонню підтримку. Тарас Король привітав юних лідерів, вручив грамоти управління освіти, молоді та спорту та подарунки найактивнішим учасникам Долинської районної школи лідерів. Володимир Сподар, як один із засновників Долинської районної школи лідерів, привітав учасників свята та побажав їм творчих здобутків і наснаги.

Підсумковим акордом заняття стали відверта розмова з інтерактивними  вправами «Добро починається з тебе», які підготували практичний психолог Наталія Бубняк та Романна Філіпова, випускниця Школи лідерів, солодкий стіл та щире спілкування.

Учасники Долинської районної школи лідерів висловлюють слова вдячності всім небайдужим за підтримку та допомогу, а особливо народному депутату Верховної Ради Анатолію Диріву за чудове свято!