Анонсуємо, повідомляємо, запрошуємо

КАЛЕНДАР ПОДІЙ І ДАТ

1 грудня – 110 років від дня народження  відомого українського композитора, автора декількох пісень про Долину Анатолія Йосиповича Кос-Анатольського (1909–1983)

4 грудня – Введення в храм Пресвятої Богородиці (Третя Пречиста).

5 грудня – Міжнародний день волонтерів. День працівників статистики.

АНОНСУЄМО

В краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів:

Діє виставка до 90-річчя від дня народження Зеновія Михайловича Красівського – українського поета, літератора, члена Українського Національного Фронту та Української Гельсінської групи, останнього Крайового провідника ОУНР у підрадянській Україні, Почесного громадянина Долини.

До 15 грудня в рамках презентації мистецького каталогу триває виставка «Творчість майстрів долинського краю», авторами якої є майстри, імена  котрих ввійшли до цього видання.

Презентація каталогу «Майстри декоративно-ужиткового мистецтва»

У краєзнавчому музеї «Бойківщина» відбулася презентація каталогу «Майстри декоративно-ужиткового мистецтва», видавництво якого є спільною працею Долинської міської ради та Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.Захід відвідали група майстрів ремесел Долинського краю зі своїми родинами, друзями, сусідами та долиняни, не байдужі до мистецтва рідного краю. Відвідувачі заходу також мали можливість відвідати виставку «Творчість майстрів долинського краю» та ближче познайомитися з мистцями, імена, яких ввійшли до Каталогу. Вона триватиме до середини грудня 2019 року.

Опубліковано Долина – міська рада / Dolyna City Council Пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

До кінця лютого 2020 року триває виставка – модерна та не схожа на жодну досі «Іван Левинський. Імпульс». 

В 2019 році минуло 100 років від дня смерті Івана Левинського, відомого архітектора, професора, мецената, громадського діяча.

Для того, щоб віддати належну шану великому будівничому Арт-центр Павла Гудімова Ya Gallery, Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова ВЕЖА, Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України організували проект «Іван Левинський. Імпульс».

Нас тішить думка, що людина яка заклала певний стиль і образ Львова, є уродженцем Долини.

Крізь сторіччя (помер І. Левинський у 1919 році) можна оцінити його внесок у створення архітектурного Львова. [Діяльність його фірми, заснованої 1881 році, – це справжня епопея будівельного промислу, яка тривала понад три десятиліття. Підпис будівничого Левинського стоїть на сотнях проектів: на планах найкращих споруд Львова](за матеріалами сайту Я Галерея).