Про закріплення приміщень та розміщення відділів Долинської міської ради

Тип документу: . № 264 від 18.12.2017 . Стан: чинний Дата публікації: 18.12.2017

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 18.12.2017.            № 264

м. Долина

Про закріплення приміщень та розміщення відділів

Долинської міської ради

З метою більш ефективної діяльності відділів міської ради, беручи до уваги Положення про відділи міської ради, відповідно до Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства”, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Рішення виконавчого комітету від 26.11.2014. №216 «Про оренду приміщення», від 17.02.2016. №10 «Про розміщення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Долинської міської ради та закріплення за ним приміщення» вважати такими, що втратили чинність.

2.Розмістити відділ державного архітектурно-будівельного контролю Долинської міської ради та закріпити за ним нежитлове приміщення загальною площею 16,6 кв.м (згідно з експлікацією приміщення №5) та долю площі загального користування по вул. Чорновола, 6 у м. Долина, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина для виконання повноважень та покладених завдань на відділ.

3.Розмістити відділ містобудування та архітектури Долинської міської ради та закріпити за ним нежитлове приміщення загальною площею 25,6 кв. м (згідно з експлікацією приміщення № 6, 8) та долю площі загального користування по вул. Чорновола, 6 у м. Долина, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина для виконання повноважень та покладених завдань на відділ.

Міський голова                                                        Володимир Гаразд