Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Тип документу: . № 113 від 06.11.2017 . Стан: чинний Дата публікації: 06.11.2017

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 
06.11.2017                        № 113
м. Долина
Про проведення громадських
слухань про розгляд
детального плану території

Відповідно до норм ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

1.Провести громадські слухання та розпочати процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для будівництва будинку суду по вул. Нафтовиків в м. Долина».

2.Громадські слухання з даного питання провести 7 грудня 2017 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

3.Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – КП «Архітектурно-планувальне бюро «Арка», підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 13.07.2017. № 800-27/2017 «Про детальний план території по вул. Нафтовиків в м. Долина».

4.З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у міській раді за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 5 каб. 31.

5.Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити заступника міського голови Руслану Гаврилків.

6.Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

 Міський голова                                                        Володимир Гаразд