Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Тип документу: . № 145 від 08.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 08.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 08.11.2018. № 145
м. Долина
Про проведення громадського обговорення проекту
рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Беручи до уваги інформацію спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, на підставі ч. 2 ст. 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п.20 ч.4 ст.42, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Винести на громадське обговорення питання підтримки проекту рішення про добровільне об’єднання Долинської міської територіальної громади міста Долина Долинського району Івано-Франківської області з Малотур’янською сільською територіальною громадою села Мала Тур’я Долинського району Івано-Франківської області, Солуківською сільською територіальною громадою сіл Солуків, Якубів і Дуброва Долинського району Івано-Франківської області, Лоп’янською сільською територіальною громадою села Лоп’янка Рожнятівського району Івано-Франківської області, Грабівською сільською територіальною громадою сіл Грабів і Крива Рожнятівського району Івано-Франківської області у Долинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Долина.
2. Провести відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Долинської міської ради від 26.01.2017. № 604-21/2017, громадські слухання:
– серед жителів міста Долина – о 18:00 год. 20 листопада 2018 року в приміщенні залу засідань Долинської районної ради за адресою: проспект Незалежності, 5 м. Долина. Відповідальна особа – Сапетна С.О.;
3. Після отримання протоколу громадських слухань включити до порядку денного 43 сесії VII скликання Долинської міської ради питання про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання Долинської міської територіальної громади міста Долина Долинського району Івано-Франківської області з Малотур’янською сільською територіальною громадою села Мала Тур’я Долинського району Івано-Франківської області, Солуківською сільською територіальною громадою сіл Солуків, Якубів і Дуброва Долинського району Івано-Франківської області, Лоп’янською сільською територіальною громадою села Лоп’янка Рожнятівського району Івано-Франківської області, Грабівською сільською територіальною громадою сіл Грабів і Крива Рожнятівського району Івано-Франківської області у Долинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Долина.
4. Загально-організаційному відділу міської ради оприлюднити дане розпорядження у строк не пізніше як за три дні до проведення громадських слухань шляхом розміщення на офіційному сайті Долинської міської ради rada.dolyna.info та у тижневику «Добра справа».
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Володимир Гаразд