Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Тип документу: . № 76 від 20.06.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 20.06.2018.                                 № 76

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування:

– провідний спеціаліст відділу освіти Долинської міської ради;

 1. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади (додається).
 1. Оголошення про конкурси на заміщення вакантної посади опублікувати на офіційному сайті Долинської міської ради за електронною адресою http://rada.dolyna.info/ та у найближчому номері «Вісника міської ради».
 1. Керуючій справами виконкому Сапетній С.О. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади, протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс у «Віснику міської ради».

Міський голова                                                  Володимир Гаразд

Додаток до розпорядження міського голови

від 20.06.2018. № 76-К

Основні вимоги до кандидатів на посаду провідного спеціаліста відділу освіти:            1) мати повну вищу педагогічну освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).             2) знати закони, інші акти законодавства з питань діяльності місцевого самоврядування, у сфері освіти, діловодство, вільно володіти державною мовою та ПК.            3) мати стаж роботи на посадах в органах місцевого самоврядування або в органах виконавчої влади не менше одного року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

 • заяву про допуск до конкурсу, в якій зазначається, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
 • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4х6 см;
 • копії документів про освіту з додатками;
 • копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, військового квитка (у разі наявності);
 • відомості про подання електронної декларації про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім»ї за попередній рік;
 • документ, що підтверджує наявний стаж роботи.

         До документів можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

         Подавати документи, а також отримати необхідну інформацію можна за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, кабінет 34, телефон 2-70-35. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення у «Віснику міської ради».

Керуюча справами виконкому                                   Світлана Сапетна