Про нагородження грамотами міського голови

Тип документу: . № 104 від 22.08.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 22.08.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2018.                             № 104
Про нагородження
грамотами міського голови

З нагоди відзначення Дня незалежності України та Дня міста Долини нагородити грамотами міського голови здобувачів освіти закладів’ освіти міста – переможців Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та спортивних змагань:

– Бардигулу Дениса Миколайовича, вихованця гуртка Долинської районної Станції юних техніків, учня 4 класу Долинської СШ І-ІІІ ступенів №6, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початково технічного моделювання (керівник Сова Галина Іванівна);

  • Веденьєву Дарію Артемівну, вихованку гуртка Долинської районної Станції юних техніків, ученицю 7 класу Долинської ЗОШ І І-ІІІ ступенів №7, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно) у 2018 році (керівник Кепша Ярослав Семенович);
  • Стефанів Юлію Василівну, вихованку гуртка Долинської районної Станції юних техніків, ученицю 4 класу Долинської спеціалізованої школи I- III ступенів №6, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (керівник Пірко Галина Михайлівна);
  • Григорську Ярину Зеновіївну, вихованку гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю 6 класу Долинської СШ І-ІІІ ступенів №6, за зайняті І і III місця у IV етапі XV Міжнародного конкурсу із веб -дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів (керівник Халупняк Тетяна Омелянівна);
  • Цимбалістого Артура Віталійовича, вихованця гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, учня 11 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, за зайняте І місце у IV етапі XV Міжнародного конкурсу із веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів (керівник Дмитрів Лілія Михайлівна);
  • Харів Надію Любомирівну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю 8 класу Долинської СШ – інтернату І-ІІІ ступенів, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно- ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник Данилів Оксана Григорівна);
  • Бойчука Дениса Володимировича, вихованця гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, учня 9 класу Долинської СШ І-ІІІ ступенів №6, за зайняті два І місця у IV етапі Міжнародних змагань з пішохідного туризму серед школярів та молоді «Кубок Жигунас – 2018» (республіка Литва) (керівник Мороз Михайло Васильович);
  • Шикор Діану Богданівну,  вихованку гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю 8 класу Долинської СШ І-ІІІ ступенів №6, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісенні медобори – 2018» (керівник Петрів Світлана Іванівна);
  • Подобану Анастасію Тарасівну, вихованку гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю 8 класу Долинського природничо- математичного ліцею, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісенні медобори – 2018» (керівник Петрів Світлана Іванівна);
  • Бурак Катерину Богданівну, вихованку гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю 8 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісенні медобори – 2018» (керівник Петрів Світлана Іванівна);
  • Попович Марію Іванівну, вихованку гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю 9 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, за зайняте І місце у IV етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісенні медобори – 2018» (керівник Петрів Світлана Іванівна);
  • Куруса Станіслава Руслановича, учня класу флейта Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича, лауреата І премії у номінації «Інструментальний жанр | флейта» (друга вікова категорія) у II Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «UKR WEST ART FEST» (м. Трускавець, 2017 рік) (викладач Шумей Роман Володимирович, концертмейстер Пузанова Людмила Павлівна);

-Пирин Вікторію Михайлівну, вихованку Долинської художньої школи, ученицю 8 класу Долинського природничо-математичного ліцею, за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося, брати мої» (викладач Лаврів Тарас Олегович) та зайняте II місце у обласній олімпіаді з образотворчого мистецтва (учитель Сподар Оксана Степанівна);

  • Хруща Вадима Васильовича, вихованця Долинської дитячо-юнацької спортивної школи (відділення боксу), за зайняте І місце в Турнірі сильніших боксерів України (тренер Музальов Володимир Андрійович);
  • Лукуянчука Іллю Сергійовича, вихованця Долинської дитячо-юнацької спортивної школи (відділення греко-римської боротьби), за зайняте І місце в Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби (тренер Яцків Віктор Стефанович);
  • Андрійовича Віталія Анатолійовича, вихованця Долинської дитячо- юнацької спортивної ніколи (відділення греко-римської боротьби), за зайняте І місце в Чемпіонаті України серед юніорів, І місце в V Спортивних іграх області (тренер Чернецький Степан Ярославович);
  • Дмитровську Валерію Юріїв ну, вихованку Долинської дитячо- юнацької спортивної школи (відділення легкої атлетики), за зайняте І місце в Чемпіонаті області та Чемпіонаті України з метання молоту (тренер Костишин Ярослав Володимирович);
  • Koс Валентину Петрівну, вихованку Долинської дитячо-юнацької спортивної школи (відділення легкої атлетики), за зайняте І місце у Всеукраїнських змаганнях з метань, І місце в Чемпіонаті України серед юнаків (тренер Костишин Ярослав Володимирович).

 Міський    голова                                                                 Володимир Гаразд