Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 55 від 13.06.2013 . Стан: чинний Дата публікації: 13.06.2013

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від “13” червня 2013 р. № 55

 

Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

 

 
Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Титової Руслани Володимирівни (_________________) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів (виступи пересувних циркових колективів) в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
 
1. Дати дозвіл ФОП Титовій Р. В. на організацію та проведення гастрольних заходів цирку-шапіто «Круїз» в м. Долина по вул. Обліски, 16 на території стадіону Долинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 з 14 по 16 червня 2013 року.
 
2. Адміністрації цирку-шапіто «Круїз» (Гапич О. М.):
– укласти угоду з дирекцією Долинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 (Воробець В. В.) на розміщення циркового комплексу «Круїз» на території школи.
– забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
– на виділеній земельній ділянці забезпечити дотримання санітарно-технічних норм і правил та встановити урни для збору відходів.
– заключити договір з КП «Комунгосп» (Юсип В. М.) про порядок вивезення відходів.
– розповсюдження реклами на території міста проводити відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.
– забезпечити одноразове безкоштовне відвідування цирку-шапіто «Круїз» дітьми-сиротами, які залишились без піклування батьків дошкільного та шкільного віку і виховуються в Долинському дитячому будинку (Круліковська О. М.) згідно списку, погодженого міським головою.
 
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки міської ради Михнича Р. В.
 
 

Міський голова                                               Володимир Гаразд