Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 86 від 16.07.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 16.07.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 .07.2018 р.           № 86
Про надання дозволу на
організацію та проведення гастрольних заходів
 

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Ласкіна Ігоря Володимировича (вул. Морозенка, 16/1 м. Львів, 79016) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», –

  1. Дати дозвіл ФОП Ласкіну І. В. на організацію та проведення гастрольних заходів (пересувні механізовані атракціони типу «Луна-парк») по просп. Незалежності, 1 в м. Долина на площі перед Центром культури та дозвілля з 06 по 26 серпня 2018 року включно.
  2. ФОП Ласкіну І. В.:
  • забезпечити після монтажу експлуатаційного устаткування прийом в експлуатацію атракціонів за участю державного інспектора з нагляду за охороною праці.
  • заключили Договір з адміністрацією КП «Комунгосп» про встановлення контейнерів для збору відходів та порядок їх вивезення.
  • забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно- правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
  • проводити розповсюдження реклами на території міста відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.
  • забезпечити одноразове безкоштовне відвідування комплексу атракціонів дітьми-сиротами, які залишились без піклування батьків дошкільного та шкільного віку і виховуються в Долинському дитячому будинку згідно списку, погодженого міським головою.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника  відділу економіки Романа Михнича.

Міський голова                                                                 Володимир Гаразд