Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 67 від 04.06.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 04.06.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 
від 04. 06. 2018              № 67
Про надання дозволу на організацію
та проведення гастрольних заходів
 
Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Гринюка Василя Івановича (вул. Шепарівська, 12 м. Коломия, 78200) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», –

  1. Дати дозвіл ФОП Гринюку В. І. на організацію та проведення гастрольних заходів (пересувні механізовані атракціони типу «Луна-парк») по просп. Незалежності, 1 в м. Долина на площі перед Центром культури та дозвілля з 06 по 20 червня 2018 року включно.
  2. ФОП Гринюку В. І.:
  • забезпечити після монтажу експлуатаційного устаткування прийом в експлуатацію атракціонів за участю державного інспектора з нагляду за охороною праці.
  • заключити договір з адміністрацією КП «Комунгосп» про встановлення контейнерів для збору відходів та порядок їх вивезення.
  • забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно- правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
  • проводити розповсюдження реклами на території міста відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.
  • забезпечити одноразове безкоштовне відвідування комплексу атракціонів дітьми-сиротами, які залишились без піклування батьків  дошкільного і шкільного віку виховуються в Долинському дитячому  будинку згідно списку, погодженого міським головою.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки Долинської міської ради Романа Михнича.
Міський голова                                                          Володимир Гаразд