Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 70 від 14.08.2014 . Стан: чинний Дата публікації: 14.08.2014

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14. 08. 2014 р. №70

Про надання дозволу на організацію та проведення

гастрольних заходів

Розглянувши звернення державного підприємства «Молодість» (03179, м. Київ, Святошинський район, вул. Ушакова, 8-А) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів (виступи пересувних циркових колективів) в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дати дозвіл ДП «Молодість» на організацію та проведення гастрольних заходів цирку-шапіто «Льодова АРЕНА» на території рекреаційно-відпочинкової зони (міський парк) в межах вулиць Шевченка – Міцкевича в м. Долина з 23 по 25 серпня 2014 р.

2. Адміністрації цирку-шапіто «Льодова АРЕНА» (Хохлова Н. М.):

– укласти угоду з дирекцією КП «Комунгосп» (Юсип В. М.) на розміщення циркового комплексу «Льодова АРЕНА» на території парку.

– забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

– на виділеній земельній ділянці забезпечити дотримання санітарно-технічних норм і правил та встановити урни для збору відходів.

– заключити договір з дирекцією КП «Комунгосп» (Юсип В. М.) про порядок вивезення відходів.

– розповсюдження реклами на території міста проводити відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.

– забезпечити одноразове безкоштовне відвідування цирку-шапіто «Льодова АРЕНА» дітьми-сиротами, які залишились без піклування батьків дошкільного та шкільного віку і виховуються в Долинському дитячому будинку (Круліковська О. М.) згідно списку, погодженого міським головою.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки міської ради Михнича Р. В.

 Міський голова                                                                   Володимир Гаразд