Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

Тип документу: . № 50 від 15.05.2014 . Стан: чинний Дата публікації: 15.05.2014

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 15 травня 2014 р. № 50

 

Про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів

 

Розглянувши звернення приватного підприємства «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» (53201, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Трубченка, 5/41) про надання дозволу на організацію та проведення гастрольних заходів (виступи пересувних циркових колективів) в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дати дозвіл ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» на організацію та проведення гастрольних заходів цирку-шапіто «Аріна» на території рекреаційно-відпочинкової зони (міський парк) в межах вулиць Шевченка – Міцкевича в м. Долина з 19 по 25 травня 2014 року.

2. Адміністрації цирку-шапіто «Аріна» (Пастушенко В. В.):

– укласти угоду з адміністрацією КП «Комунгосп» (Юсип В. М.) на розміщення циркового комплексу «Аріна» на території парку.

– забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

– на виділеній земельній ділянці забезпечити дотримання санітарно-технічних норм і правил та встановити урни для збору відходів.

– заключити договір з адміністрацією КП «Комунгосп» (Юсип В. М.) про порядок вивезення відходів.

– розповсюдження реклами на території міста проводити відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Правил благоустрою території м. Долина.

– забезпечити одноразове безкоштовне відвідування цирку-шапіто «Аріна» дітьми-сиротами, які залишились без піклування батьків дошкільного та шкільного віку і виховуються в Долинському дитячому будинку (Круліковська О. М.) згідно списку, погодженого міським головою. 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу економіки міської ради Михнича Р. В

Міський голова                                                                                                                                                                                   Володимир Гаразд