Про діяльність відділу містобудування та архітектури

Тип документу: . № 42 від 06.04.2017 . Стан: чинний Дата публікації: 06.04.2017

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  06.04.2017.       № 42

Про діяльність відділу

містобудування та архітектури

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 №3038-VІ зі змінами та доповненнями, «Про архітектурну діяльність» та нормативно-правових актів міської ради:

1.Затвердити перелік документів, які розробляються, погоджуються, завіряються та скріплюються печаткою відділу містобудування та архітектури (додаток 1) до внесення змін в нормативно-правові акти міської ради або чинного законодавства.

2.Затвердити форму кутового штампу відділу містобудування та архітектури, що використовується для виготовлення викопіювань з генплану міста (додаток 2).

3.Начальникові відділу (Данилів Т.) переглянути діюче Положення про відділ містобудування та архітектури та за потреби подати пропозиції щодо врахування вимог чинного законодавства.

4.Начальникові відділу (Данилів Т.) замовити печатку з найменуванням відділу.

5.Комісії з питань списання матеріальних цінностей вилучити печатки та штампи відділу містобудування та архітектури, що не використовуються та скласти акт про їх знищення або передачу на постійне зберігання.

 Міський голова                                              Володимир Гаразд

Додаток 1 до розпорядження

від 06.04.2017. №42

Перелік документів, які розробляються, погоджуються, завіряються та скріплюються печаткою відділу містобудування та архітектури:

1.Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказ Мінрегіонбуду від 07.07.2011 № 109 „Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст”);

2.Будівельний паспорт забудови земельної ділянки (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказ Мінрегіонбуду від 05.07.2011 № 103 „Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки”);

3.Паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ( Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказ Мінрегіонбуду від 21.10.2011 № 244 „Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”).

4.Проекти землеустрою та технічна документація щодо відведення земельних ділянок ( Земельний кодекс України)(на відповідному бланку).

5.Завдання на розробку детального плану території (на відповідному бланку) (ДБН Б.1.1-14:2012 Склад та зміст детального плану території).

6.Схеми розміщення об’єктів благоустрою та нанесені інженерні комунікації (відповідно до сформованого листа погоджень).

7.Дозвіл на розміщення реклами (на відповідному бланку)(відповідно до положення Про розміщення зовнішньої реклами у м. Долина).

8.Ордер на виконання земляних робіт.

9.Викопіювання з опорного плану, з генплану, з схеми планувальних обмежень м. Долина (Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельний кодекс України)

Додаток 2 до розпорядження

від 06.04.2017. №42

додаток №2