Про суборенду приміщення

Тип документу: . № 159 від 19.08.2019. Стан: чинний Дата публікації: 19.08.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 Від 19.08.2019.       № 159
м. Долина
Про суборенду приміщення

Розглянувши звернення управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації про надання згоди на передачу в суборенду частини будівлі центрального теплового пункту загальною площею 70,8 кв.м, по проспекту Незалежності, 17а, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати згоду орендарю, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на передачу в суборенду частини будівлі центрального теплового пункту загальною площею 70,8 кв.м (що становить 45,4% насосної № 4 – 155,9 кв.м, згідно з експлікацією технічного паспорта), та металевої димової труби розташованих за адресою: проспект Незалежності, 17а та на укладення договору суборенди з ТзОВ «Західтеплоенергоінвест-Долина» з метою організації виробництва теплової енергії терміном до 31.12.2019 року.

2.Зобов’язати, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації погодити договір суборенди з юридичним відділом Долинської міської ради та комунальним підприємством «Управління комунального майна» в місячний термін.

3.Попередити, що розрахунок плати за суборенду та контроль за спрямуванням її (в частині, що перевищує суму орендної плати за майно, яке передається в суборенду) до бюджету здійснює комунальне підприємство «Управління комунального майна».

4.В разі невиконання п.2 дане рішення втрачає чинність.

Міський голова                                            Володимир Гаразд