Про суборенду приміщення

Тип документу: . № 160 від 19.08.2019. Стан: чинний Дата публікації: 19.08.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 19.08.2019.        № 160
м. Долина
Про суборенду приміщення

Розглянувши звернення управління освіти, молоді і спорту Долинської районної державної адміністрації про надання згоди на передачу в суборенду приміщення котельні по вул. Степана Бандери, 8а загальною площею 59,9 кв.м, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Закон України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати згоду орендарю управлінню освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації на передачу в суборенду приміщення котельні загальною площею 59,9 кв.м (паливна № 1 – 46,9 кв.м, операторська № 2 – 6,3 кв.м, побутова № 3 – 6,7 кв.м. згідно з експлікацією технічного паспорта), розташованого за адресою: вул. Степана Бандери, 8а, та на укладення договору суборенди з ТзОВ «Західтеплоенергоінвест-Долина» з метою організації виробництва теплової енергії терміном до 31.12.2019 року.

2.Зобов’язати, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, погодити договір суборенди з юридичним відділом Долинської міської ради та комунальним підприємством «Управління комунального майна».

3.Попередити, що розрахунок плати за суборенду та контроль за спрямуванням її (в частині, що перевищує суму орендної плати за майно, яке передається в суборенду) до бюджету здійснює комунальне підприємство «Управління комунального майна».

4.В разі невиконання п.2 дане рішення втрачає чинність.

Міський голова                                                         Володимир Гаразд