Про призначення Управителя багатоквартирного будинку – гуртожитку Дружба» (вул. Грушевського, 14 м. Долина)

Тип документу: . № 91 від 14.05.2019. Стан: чинний Дата публікації: 16.05.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 14.05.2019.                               № 91
м. Долина
Про призначення Управителя багатоквартирного будинку –
гуртожитку Дружба» (вул. Грушевського, 14 м. Долина)

З метою забезпечення належного утримання та управління будівлею гуртожитку «Дружба», розглянувши лист комунального підприємства «Управління комунального майна» Долинської міської ради про надходження пропозицій від суб’єктів господарювання щодо управління гуртожитком «Дружба» на оголошення, яке було надруковано у «Віснику міської ради» від 12.04.2019р. № 14, враховуючи рішення виконавчого комітету Долинської міської ради «Про структуру та періодичність складових послуги з утримання будинку (споруди) та прибудинкової території гуртожитку «Дружба» від 24.04.2019 № 56, постанову Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 712 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком», керуючись Цивільним кодексом України, п.6 ч.1. ст. 18 Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», ст. 15 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 29, 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Призначити Управителем багатоквартирного будинку – гуртожиток «Дружба» (вул. Грушевського, 14 м. Долина) – ТзОВ «Нова Долина» терміном на 1 (один) рік.
  2. Уповноважити заступника міського голови м. Долина В.Смолія на підписання Договору про надання послуги із управління багатоквартирним будинком – гуртожитком «Дружба» (вул. Грушевського, 14 м. Долина).
  3. Комунальному підприємству «Управління комунального майна» передати багатоквартирний будинок – гуртожиток «Дружба» (вул. Грушевського, 14 м. Долина) в управління відповідно до чинного законодавства.
  4. Дане рішення вступає в силу з моменту опублікування у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову В.Гаразда.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд