Про проведення акції "Весняна толока – 2019"

Тип документу: . № 39 від 22.03.2019 . Стан: чинний Дата публікації: 22.03.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 22.03.2019.                                 № 39
м. Долина
Про проведення акції
“Весняна толока – 2019”
 

З метою покращення стану довкілля, залучення широких верств населення до благоустрою, озеленення, приведення у належний санітарний стан м. Долини і підготовки до святкування Великодня, керуючись ст. 30, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Провести в період з 01 квітня до 11 травня 2019 року акцію “Весняна толока – 2019”.
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити проведення комплексу санітарних робіт на прилеглій та закріпленій території з прибирання та вивезення сміття.
  3. Керівникам закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх та позашкільних закладів організувати та провести заходи з прибирання та озеленення закріпленої та прилеглої території закладу.
  4. Керівникам управлінських компаній ТзоВ «Нова Долина», ТзОВ «Долина-Сервіс», головам ОСББ забезпечити прибирання та впорядкування прибудинкових територій.
  5. Працівникам відділу інспекції та загально-організаційного відділу міської ради провести роз’яснювальну роботу щодо залучення жителів міста Долини до участі в акції «Весняна толока – 2019».
  6. Дане рішення опублікувати у «Віснику міської ради» та висвітлювати хід проведення акції в засобах масової інформації.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Руслану Гаврилків.

Міський голова                                                                        Володимир Гаразд