Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Тип документу: . № 9 від 21.01.2019 . Стан: чинний Дата публікації: 21.01.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.01.2019.                                 № 9

м. Долина

Про продовження терміну дії дозволу

на розміщення зовнішньої реклами

Розглянувши звернення ТзОВ «Ріон ЛТД» (директор Санатін Владислав Павлович) про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами на зовнішньому фасаді нежитлового приміщення по вул. Обліски, 36 в м. Долина, беручи до уваги типові Правила розміщення зовнішньої реклами, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003. № 2067 (із змінами) та керуючись Законами України «Про рекламу» і «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Продовжити ТзОВ «Ріон ЛТД» (Санатін В.П.) термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами (натяжний банер розміром 8,0 м × 12,0 м) на зовнішньому фасаді нежитлового приміщення по вул. Обліски, 36 в м. Долина терміном до 31.12.2019 року.
  1. Зобов’язати ТзОВ «Ріон ЛТД» (Санатін В.П.) у тижневий термін подати на переоформлення дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в робочий орган – відділ економіки міської ради (Михнич Р.В.).
  1. Після закінчення терміну, встановленого п. 1 або невиконання вимог п. 2, рішення втрачає свою силу, а рекламоносії підлягають демонтажу.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд