Про оренду приміщення

Тип документу: . № 86 від 24.04.2019. Стан: чинний Дата публікації: 25.04.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 24.04.2019.                               № 86

м. Долина

Про оренду приміщення

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Гац Наталії Ярославівни про передачу в оренду на конкурсній основі нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1.  Передати суб’єкту підприємницької діяльності Гац Наталії Ярославівні в оренду частину нежитлового приміщення (колишня котельня) по вул. Грушевського, 26б в м. Долина, загальною площею 22,9 кв. м, для роботи твердопаливного котла та обладнання з метою обігріву діючих торгово-офісних приміщень та частини приміщень територіальної громади м. Долина по вул. Грушевського, 26б загальною площею 300,00 кв. м терміном на 2 (два) роки.
  1. Орендарю, суб’єкту підприємницької діяльності Гац Наталії Ярославівні, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Управління комунального майна».
  1. Попередити орендаря, що у разі невиконання п. 2, дане рішення втрачає чинність згідно з чинним законодавством.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд