Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка (комунальний ринок) в м. Долина

Тип документу: . № 66 від 24.04.2019. Стан: чинний Дата публікації: 25.04.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 24.04.2019.                               № 66

м. Долина

Про надання дозволу на розміщення

тимчасової споруди для провадження

підприємницької діяльності по

вул. Шевченка (комунальний ринок) в м. Долина

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Копцюх Наталії Богданівни  про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка (комунальний ринок) в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити фізичній особі-підприємцю Копцюх Наталії Богданівні розміщення стаціонарної тимчасової споруди під № 56 згідно з план-схемою для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка (комунальний ринок) в м. Долина на термін дії договору найму торгового місця.
  2. Відділу містобудування та архітектури (Т.Федорко) видати паспорт прив’язки тимчасової споруди. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
  3. Погодити режим роботи тимчасової споруди: щоденно з 8.00 год. до 18.00 год. без обідньої перерви. Вихідний день – неділя.
  4. ФОП Копцюх Н.Б. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території на віддалі 5 м від неї у відповідності до ветеринарно-санітарних норм і правил, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд