Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Лаврищева, 30а в м. Долина

Тип документу: . № 69 від 24.04.2019. Стан: чинний Дата публікації: 25.04.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 24.04.2019.                               № 69

м. Долина

Про надання дозволу на розміщення

тимчасової споруди для провадження

підприємницької діяльності по

вул. Лаврищева, 30а в м. Долина

Розглянувши звернення фізичної особи- підприємця Чепіля Михайла Михайловича про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Лаврищева, 30а в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В: 

  1. Дозволити фізичній особі-підприємцю Чепілю Михайлу Михайловичу розмістити стаціонарну тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Лаврищева, 30а в м. Долина на термін дії договору оренди земельної ділянки.
  2. Відділу містобудування та архітектури (Т.Федорко) видати паспорт прив’язки тимчасової споруди. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
  3. Погодити режим роботи тимчасової споруди: щоденно з 9.00 год. до 18.00 год. без обідньої перерви та вихідних днів.
  4. ФОП Чепілю М.М. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території на віддалі 5 м від неї у відповідності до ветеринарно-санітарних норм і правил, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд