Про надання дозволу на розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Хмельницького, 2а в м. Долина

Тип документу: . № 98 від 14.05.2019. Стан: чинний Дата публікації: 16.05.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 14.05.2019.                               № 98

м. Долина

Про надання дозволу на розміщення

групи тимчасових споруд для провадження

підприємницької діяльності по

вул. Хмельницького, 2а в м. Долина

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Костишин Ганни Михайлівни про надання дозволу на розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Хмельницького, 2а в м. Долина, відповідну документацію та керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Дозволити фізичній особі- підприємцю Костишин Ганні Михайлівні розміщення групи стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Хмельницького, 2а в м. Долина на термін дії договору найму торгового місця.
  2. Відділу містобудування та архітектури (Т.Федорко) видати паспорт прив’язки тимчасових споруд. Схему розміщення тимчасових споруд погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.
  3. Погодити режим роботи тимчасових споруд: щоденно з 8.00 год. до 17.00 год. без обідньої перерви. Вихідний день – неділя.
  4. ФОП Костишин Г.М. забезпечити утримання тимчасових споруд та прилеглої території на віддалі 5 м від них у відповідності до ветеринарно-санітарних норм і правил, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд