Про демонтаж тимчасової споруди

Тип документу: . № 75 від 24.04.2019. Стан: чинний Дата публікації: 25.04.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 24.04.2019.                              № 75

м. Долина

Про демонтаж тимчасової споруди

Розглянувши протокол засідання комісії з питань демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Долини від 21.03.2019 року, матеріали надані відділом інспекції Долинської міської ради, керуючись законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», Порядком демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Долина затвердженого рішенням міської ради від 05.12.2012року, Порядком розміщення тимчасових споруд, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011року № 244, ст.ст. 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Зобов’язати Коваль Зеновія Михайловича, жителя ____ демонтувати в місячний термін тимчасову споруду – металевий гараж, який розміщений біля будинку № 14 по вул. Пушкіна в м. Долина без документів, що посвідчують право на земельну ділянку, відсутності дозвільних документів.
  2. У випадку невиконання вимог п.1 даного рішення у встановлений термін комунальному підприємству «Комунгосп» Долинської міської ради спільно з комісією по демонтажу провести демонтаж тимчасової споруди, металевий гараж, який розміщений за адресою: м. Долина вул. Пушкіна 14.
  3. Загально-організаційному відділу опублікувати дане рішення на офіційному сайті Долинської міської ради та у «Віснику міської ради».
  4. Дане рішення набирає чинності з моменту опублікування у «Віснику міської ради».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І.Жовніра.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд