Про розгляд клопотання ТОВ «Фірма «Сократ-Свінг»

Тип документу: . № 47-2/2019 від 31.07.2019. Стан: чинний Дата публікації: 06.08.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 31.07.2019. № 47-2/2019
м. Долина

Про розгляд клопотання
ТОВ «Фірма «Сократ-Свінг»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма «Сократ-Свінг», що знаходиться в м. Долина Івано-Франківської обл. по проспекту Незалежності, 6/59, про надання згоди на передачу в суборенду частини земельної ділянки, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду землі”, Законом України “Про землеустрій”, Земельним кодексом України, ст. 144 Конституції України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «Фірма «Сократ-Свінг» на передачу частини земельної ділянки площею 0,0035 га, по вул. Довбуша, 6/4, в суборенду громадянину Андруху Назарію Володимировичу, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, до завершення дії існуючого договору оренди земельної ділянки.

2.Зобов’язати ТОВ «Фірма «Сократ-Свінг» замовити в суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд