Про громадське формування з охорони громадського порядку та майна територіальної громади міста

Тип документу: . № 1357-39/2013 від 24.12.2013 . Стан: чинний Дата публікації: 24.12.2013

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 24.12.2013. № 1357-39/2013
м. Долина
 
Про громадське формування з охорони громадського порядку та майна територіальної громади міста
 

З метою підвищення рівня безпеки громадян, сприяння органам МВС в забезпеченні дотримання громадського порядку, збереження від протиправних посягань майна територіальної громади, профілактики правопорушень та вандалізму на території міста Долини,  керуючись Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», ст.. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Звернутись до підприємств, установ і організацій всіх форм власності, що здійснюють свою діяльність на території міста Долини та працівники яких проживають в місті із закликом щодо активної участі в створенні громадського формування шляхом делегування в його склад представників трудових колективів, сприяння в матеріально-технічному забезпеченні та поточній діяльності громадського формування.

2. Звернутись до керівництва та структурних підрозділів ПАТ «Укрнафта» (НГВУ «Долинанафтогаз», Прикарпатське УБР, Долинський ГПЗ, Долинське тампонажне управління), Долинського ЛВУМГ, Долинського РЕМ ПАТ «Прикарпаттяобленерго», Долинського УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» та ПАТ «Укрспецтрансгаз» з пропозицією в І кварталі 2014 року ініціювати питання внесення доповнень до колективних договорів в частині що регламентуватиме участь працівників підприємств в громадських формуваннях та систему стимулів за таку участь.

3. Звернутись до міських рад міст Полтава, Охтирка, Борислав, Надвірна з закликом підтримати ініціативу міста Долини щодо створення громадських формувань та ініціювати перед ПАТ «Укрнафта» внесення відповідних змін в колективні договори підприємств структурних підрозділів ПАТ «Укрнафта», що здійснюють господарську діяльність на території даних міст.

 
Міський голова                                                                    Володимир Гаразд