Харчування дітей Прикарпаття:  в об’єктиві – вимоги до тендерної документації та харчоблоків  закладів освіти

Здоров’я підростаючого покоління визначає цілий комплекс  факторів,  серед яких вкрай важливими є забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей у школах та дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування, відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

В ході виконання регіональної цільової програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування», котра уже більше року успішно реалізується в області, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини  проаналізували  тендерну документацію, що подається суб’єктами господарювання при проведенні відкритих торгів щодо надання послуг з харчування дітей в закладах освіти області.

Аналіз засвідчив відсутність вимог щодо безпечності та якості продукції, котрі є не менш важливими, ніж ціна. Тож в Держпродспоживслужбі систематизували вимоги до постачальників,  що бажають брати участь в згаданих тендерах, і розробили відповідні рекомендації для управлінь (відділів) освіти РДА, ОТГ,  міських рад Прикарпаття.

Ознайомитись чи завантажити Рекомендації можна за посиланням.

Не менш важливим  напрямком виконання програми є дотримання санітарно-гігієнічних вимог в харчоблоках закладів освіти. З метою вирішення даного питання в  Головному управлінні  також напрацювали відповідні пропозиції,  а саме розроблено Паспорт харчоблоку освітнього закладу.

Ознайомитись чи завантажити  Паспорт харчоблоку освітнього закладу можна за посиланням.

Дані документи доведені до керівників департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА,  управлінь  (відділів) освіти РДА, ОТГ.

Головне управління Держпродспоживслужби
в Івано-Франківській області